KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969183

nr 1296 9183

Birger Welander

(f. 1916), Sverige

Oljemålning, Stilleben, Signerad. Olja på duk, 34x80 cm

Birger Welander, svensk målare född 1916.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 9 december 2019
kl 20:39:54

Birger Welander

Läs mer om Birger Welander